Національна спілка письменників України
Літературна премія імені Максиміліана Кирієнка-Волошина
Положение

ПОЛОЖЕННЯ про Премію НСПУ імені Максиміліана Кирієнка-Волошина за кращий літературний твір російськомовних українських письменників.

1. Премія Національної спілки письменників імені Максиміліана Кирієнка-Волошина за кращий літературний російськомовний твір українських письменників присуджується щороку одному автору нових поетичних або прозових творів, які відзначаються високою художністю. 

2. До розгляду приймаються книги російською мовою та переклади російськомовних творів українських авторів українською мовою, які були опубліковані протягом останніх трьох років до їх висунення на здобуття Премії. 

3. Премія присуджується щорічно до дня народження Максиміліана Кирієнка-Волошина – 16 травня (але не пізніше 1 червня). Журі визначає по одному лауреату в поезії та прозі. Розмір премії складає 5 тисяч гривень в кожній з цих двох номінацій (за кращу поетичну книгу та кращу прозаїчну книгу). Крім цього журі визначає до десяти дипломантів Премії.

4. На здобуття Премії до 15 травня подається: 

а) подання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора – від творчих спілок, видавництв, громадських організацій, закладів культури або періодичних видань;

б) два примірники твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (два примірики книги); матеріали надсилати за адресою: м.Київ, вул.Банкова 2, НСПУ -  з позначкою  «На премію ім. М. Кириєнка-Волошина»;

в) текст твору, творів в електронному вигляді (у будь-якому форматі) та коротка творча біографія автора на поштову скриньку prem_voloshin@ukr.net

5. Засновником премії виступає Національна спілка письменників України. 

6. Для розгляду, конкурсного відбору творів претендентів на здобуття Премії, визначення та нагородження лауреатів утворюється журі у такому складі: Елла Леус (голова журі), Юрій Ковальський, Ірина Іванченко, Станіслав Бондаренко, Наїль Муратов, Василь Дробот, Борис Фінкельштейн, Сергій Дмітрієв, Інна Ковальчук, Сергій Куліда.

7. Переможець визначається відкритим голосуванням простою більшістю голосів. 

8. Особі, якій присуджується Премія, вручається диплом лауреата і грошова винагорода. Дипломант відзначається дипломом та отримує рекомендації для публікацій i видання книг.

Телефоны: (048) 787 80 46

Skype: -

E-mail: prem_voloshin@ukr.net

Національна спілка письменників України

Літературна премія імені Максиміліана Кирієнка-Волошина

2018 © All rights reserved